Contents copyright 2009, Szkoła Podstawowa nr 12 im. Armii Krajowej w Zgierzu, all rights reserved.
Strona internetowa
jest współfinansowana
przez Unię Europejską w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego
Zajęcia dla uczniów z dysleksją
prowadzący: mgr Dorota Pawlik
Zobacz też: zajęcia wyrównawcze - j. polski
Oswajamy się z mikrofonem
Pracujemy w małych grupach
Pracujemy w grupach
Opisywaliśmy pacynkę-papugę
        Zajęcia dla dzieci dyslektycznych odbywają się w niewielkich 5- osobowych grupach. Dzięki temu można indywidualnie dotrzeć do każdego uczestnika.  Na zajęciach panuje miła atmosfera, stwarzamy  klimat życzliwości. Dzieci, choć chodzą do różnych klas, na naszych zajęciach wzajemnie się wspierają i dopingują przy wykonywaniu poszczególnych ćwiczeń.
Czas zajęć poświęcamy na:
   Na  naszych spotkaniach  dzieci korzystają z mikrofonu, bogatego zbioru różnorodnych  słowników oraz  świetnie wyposażonej pracowni komputerowej.
Uczestniczenie w zajęciach  w ciekawy sposób przygotowuje dzieci do dalszych etapów edukacji, rozwija zasób słownictwa. Mamy nadzieję, że czas spędzony na zajęciach dla dyslektyków zaowocuje lepszym  startem w przyszłość.
Sugerowana przeglądarka: Internet Explorer